Diriliş Ertuğrul'dan ayrılan Engin Altan oyunculuğu bırakıyor mu?

Diriliş Ertuğrul'dan ayrılan Engin Altan oyunculuğu bırakıyor mu?

Diriliş Ertuğrul dizisinde Ertuğrul Bey karakterini oynayan Engin Altan Düzyatan, bu sezon diziye veda etti. Düzyatan, geçtiğimiz haftalarda arkadaşlarıyla bir mekan çıkışı görüntülendi. Düzyatan, "Yapımcı olmayı düşünüyor musunuz?" sorusuna cevap verdi. Ertuğrul Bey karakteriyle milyonlarca kişinin sevgisini kazanan Engin Altan Düzyatan yeni işi kamera arkası olacak.

 

ENGİN ALTAN DÜZYATAN OYUNCULUĞU BIRAKIYOR MU?

Engin Altan Düzyatan’ın kamera önünde kamera arkasına geçeceği iddiası ortaya atıldı. Yapımcılığa soyunacağını dile getiren Düzyatan’ın, hobi olarak başladığı fotoğrafçılığa da ağırlık vermeyi planladığı öğrenildi. Anlaşılan uzun yıllar Engin Altan Düzyatan’ı bir dizide izleme şansımız olmayacak.

 

DİRİLİŞ OSMAN'DA YER ALMAYACAK MI?

Diriliş Ertuğrul'un başrolü Engin Altan Düzyatan ve önümüzdeki sezon yayınlanacak olan Diriliş Osman'ın başrolü Burak Özçivit arasında kıskançlık krizi çıktı iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü.

Yerel Seçimler'de vatandaşlık görevini yerine getirerek oy kullanan iki yakışıklı isim, aynı okulda görüntülendi. Ancak Burak Özçivit'in, Engin Altan Düzyatan'ı okul koridorunda görmemezlikten geldiği iddia edildi. Özçivit, çıkan iddialara kısa bir yanıt verdi.

Özçivit, aralarında çıkan kıskançlık krizi iddiaları hakkında, "Engin kardeşim çok güzel ve başarılı bir iş yapmaktadır. Engin’i nerede görsem selam da veririm konuşurum da. Bizim aramızda böyle şeyler olmaz" demekle yetindi.

Diriliş Ertuğrul'da yıldızını parlatan Düzyatan, geçtiğimiz günlerde Özçivit hakkında "Burak kardeşim de rolün hakkını verecektir". ifadelerine yer vermişti.

Bu kanalı izlemek isteyebilirsiniz.